DEN HAAG - De Expeditie 7 Werelden is er nu ook voor basisscholen. Het digitale platform bevat introductiefilmpjes over verschillende branches en sectoren, populair-wetenschappelijke clips en leuke doe-opdrachten voor in de klas. Zo kunnen leerlingen de veelzijdigheid van techniek en technologie zelf onderzoeken, ontdekken en ervaren. Met de Expeditie haal je de belevingswereld van de beroepspraktijk je klaslokaal binnen. Ook maken leerlingen kennis met wie er in deze sector werken.
Meld je als leerkracht aan en laat je leerlingen kennismaken met mensen die zich op zeer uiteenlopende manieren bezighouden met techniek en technologie. Van zorg tot media en van natuur tot design: techniek is er voor iedereen. Schrijf je dan nu in via onderstaande button ‘Toon formulier’ en ga direct aan de slag! Je ontvangt van ons een bevestigingsmail met de link naar de Expeditie 7 werelden van techniek.
Het Promotie Evenement Techniek bestaat sinds 2006. Het eerste event vond plaats in de IJmond. In 2014 volgde Zaanstad en in 2017 Alkmaar en West-Friesland. Inmiddels zijn er nu in Noord-Holland elf regio's waar leerlingen van basisscholen tijdens een PET Event kennismaken met de 7 Werelden van Techniek. Dit is mogelijk dankzij de samenwerking tussen opleidingsfondsen, de Provincie NH, het bedrijfsleven en dankzij de organisatiekracht van lokale netwerken waarin basisscholen, het voortgezet onderwijs en bedrijven zijn vertegenwoordigd.
Alle contactpersonen van PET Events staan per aangesloten regio aangegeven op de contactpagina. Hier kan ook een contactformulier worden ingevuld om buiten kantoortijden een vraag te stellen of suggestie te delen.
Copyright 2025 © -
PET Events & Techportal
|
Privacy
|
Nieuwsbrief