Contact

Stel je vraag

Heb je een algemene vraag voor de organisatie? Laat hem hier achter en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

PET Alkmaar
Jurgen Heurter
j.heurter@pcc.nu

PET Purmerend 
Elly Linger en Ans Gerritsen
info@migkit.nl
0299 437 232

PET West-Friesland
Gerda Venema
Westfriesland@petevents.nl

PET IJmond
Dionne Ruurda
Dionne.Ruurda@techport.nl

PET Den Helder
Michael Alderwegen
Michael@Tech-connect.nl

PET Haarlem
Dennis Engelhart
dengelhart@novacollege.nl

PET Haarlemmermeer
Kathelijn Rombaut
kr@3dmakerszone.com

PET Zaanstad
Jolien Duin
Jolien@petevents.nl
06 1037 1028

Copyright 2017 © All rights reserved.