Contact

Stel je vraag

Heb je een algemene vraag voor de organisatie? Laat hem hier achter en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.



    PET Alkmaar
    Manon Glorie
    m.glorie@pcc.nu

    PET Purmerend 
    Elly Linger en Ans Gerritsen
    info@migkit.nl
    0299 437 232

    PET West-Friesland
    Gerda Venema
    Westfriesland@petevents.nl

    PET IJmond
    Dionne Ruurda
    Dionne.Ruurda@techport.nl

    PET Den Helder
    Michael Alderwegen
    Michael@Tech-connect.nl

    PET Haarlem
    Kathelijn Rombaut
    kr@3dmakerszone.com

    PET Haarlemmermeer
    Dennis Engelhart
    dengelhart@novacollege.nl

    PET Zaanstad
    Jolien Duin
    Jolien@petevents.nl
    06 1037 1028

    Copyright 2017 © All rights reserved.